הצג הסתר
אודותינו
דלג על אודותינו
"תסעדו ותרבחו" בביאנקיני בסיאסטה
 

 

"תסעדו ותרבחו" בביאנקיני בסיאסטהפיגוע חבלני נמנע לפני כשלוש שנים בזכות ערנותה וקור רוחה של בעלת הפאב הירושלמי ``ביאנקיני``, דינה דגן, כאשר מחבל נכנס עם מטען חבלה המוסתר בתוך שקית ניליון, שהונח בין מתנות רבות שהיו מיועדות באותו ערב לצעיר, שחגג במקום את יום הולדתו. פינוי הצעירים מהמקום ע``י דגן והשלכת המטען מחוץ לפאב מנע אסון כבד והביא בעקבותיו את בעלת המקום לנדוד לעבר החוף הצפוני הרדום של ים המלח במטרה להחיות את המקום.
ואכן המקום תפס תאוצה והפך להיות ``ביאנקיני בסיאסטה``, שמושך צעירים רבים בגלל הנוף הפראי והבילוי הזרוק, כפי שהיה בזמנו בכפר של רפי נלסון באילת.
המקום פאב- מסעדה, ובחוץ מעוצב בסגנון אמפיתאטרון. במקום יש סאונה רטובה (בעיצוב אוריינטלי) וגם יבשה, וכמו כן טיפולי ספא מיוחדים, כגון חבישת בוץ ועיסויים שונים.
במאהל ענק בסגנון מקראי, ובתוספת כיבוד של מאכלים אותנטיים, אותם מכינה דגן, נערכים מדי ערב, ובמיוחד בסופי שבוע חאפלות מרוקאיות הכוללות ריקודי בטן, שירה וריקודים עד שעות הבוקר המוקדמות.
לאחר מכן האורחים מתפזרים לצימרים המאובזרים או לחושות ולאוהלים הפזורים על שפת ים המלח. זריחת החמה היא חוויה נפלאה בפני עצמה.
``ביאנקיני בסיאסטה`` הוא ללא ספק מקום ייחודי ומיועד בעיקר לחבר`ה לא מפונקים, שרוצים לשחזר את ימי רפי נלסון הגדולים.

 

מאת: ניסים קלדרון

 

 

 

מתוך: פספורט http://www.passportnet.co.il/item.asp?id=1229&dep=item

 

 

.

צימרים בים המלח, נופש בים המלח

הזמנת חדרים

חוות דעת
דירוג אורחים: 3.9
"בעיהבnיחmuhi"

קופונים

    עבור לתוכן העמוד